Львівський ІТ Кластер запускає нові навчальні програми

Львівський ІТ Кластер готує до запуску нові інноваційні навчальні програми, на які можна вступити вже з вересня цього року. Окрім п’яти вже діючих інноваційних програм навчання, які Кластер спільно з ІТ компаніями запустили раніше, з’являться ще три нові.

Львівський ІТ Кластер продовжує модернізацію української технічної освіти. Дві інноваційні програми навчання запустять цього року у Львівській Політехніці – Робототехніка/Robotics та Business Analytics & Data Science. А програму Кібербезпека/CyberSecurity – у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Усі навчальні програми розробляли спільно з фахівцями львівських ІТ компаній.

“Наша мета – якісна освіта, а якість можна отримати лише при тісній співпраці всіх зацікавлених сторін. Саме тому ми почали розробляти нові програми у НУЛП, згодом у ЛНУ, а тепер і в ЛДУБЖД. – Розповідає Зеновій Верес, директор освітнього напрямку Львівського ІТ Кластеру, Solution Architect в компанії SoftServe, викладач Львівської Політехнки. Особливо приємно, що ініціатива стосовно створення програм належала саме університетам, вони самі звернулися до Кластеру. Після успішного запуску наших перших програм, університети проявляють зацікавлення і це є показником того, що вони також готові до якісних змін в освіті”.

Програма Business Analytics & Data Science at NULP запрацює у Львівській Політехніці в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій (ІКНІ) на кафедрі “Інформаційні системи та мережі”. Перші два курси відбуватиметься спільне навчання для усіх студентів програми. Починаючи з третього курсу студенти обиратимуть один з трьох напрямків: Data Science (DS), Business Analysis (BA) та Business Intelligence (BI).

Вже в березні та квітні Львівський ІТ Кластер проведе дні відкритих дверей усіх інноваційних навчальних програм, де можна буде ознайомитися детальніше з умовами вступу на програми, особливостями навчання та запитати про все, що вас цікавить.

За матеріалами Львівського ІТ Кластеру.

Leave a Reply