Як проходить вступна кампанія на програмі BA&DS?

В даній статті представлено кількість заяв, яку подали абітурієнти на інноваційну програму Business Analytics & Data Science протягом усієї вступної кампанії.

Вступна кампанія у ЗВО розпочалась 12 липня. Абітурієнти могли подавати заяви на навчання протягом двох тижнів, до 26 липня включно.

В перший день вступної кампанії подано 58 заяв на навчальну програму BA&DS.

18 липня, посеред вступної кампанії, уже подано 280 заяв, з яких 246 на бюджет. При максимальному обсязі держзамовлення 32, це дає показник у 7.68 заяв на одне бюджетне місце. Середній конкурсний бал абітурієнтів становить 169.5.

Загальні результати подачі заяв на програму BA&DS: подано 657 заяв, з яких 534 на бюджет. При максимальному обсязі держзамовлення 32 це дає показник у 16.7 заяв на одне бюджетне місце. Середній конкурсний бал абітурієнтів становить 169.9.

Варто зазначити, що по результатам подачі заяв навчальна програма Business Analytics & Data Science  є першою в Україні по показнику кількості заяв на одне бюджетне місце серед спеціальностей 124 “Системний аналіз” та другою в розрахунку по кількості поданих заяв на цю спеціальність.

Загалом на усі навчальні програми Кластеру подано 7129 заяв. Тобто майже кожна сота заява від загальної кількості усіх поданих заяв у ЗВО України (близько 1% від усіх заяв) та кожна тринадцята заява, які подані у ЗВО Львівщини (7,4% від заяв) були подані на інноваційні програми Кластеру.

Кількість заяв абітурієнтів у конкурсному відборі визначена згідно веб-сайту Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) за посиланням.

За матеріалами Львівського ІТ Кластеру (статтястаттястаття).

Leave a Reply