Вступникам

Тут Ви знайдете усю необхідну інформацію щодо вступу на освітню програму “BUSINESS ANALYTICS & DATA SCIENCE”

  • Спеціальність 124 “Системний аналіз”
  • Кафедра інформаційних систем та мереж
  • Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій (ІКНІ)
  • Національний університет “Львівська Політехніка”

Подача документів

Заяви на вступ подаються в електронному вигляді. Для цього вступник повинен зареєструватись на Інтернет-сайті http://ez.osvitavsim.org.ua.

Прийом документів відбуватиметься у електронному вигляді з 12 до 26 липня (18:00 год.) 2018 р.

У відео ми показуємо як правильно подати електронну заяву. Не забудьте поставити 1-й пріорітет.

Електронну заяву подають вступники, які хочуть взяти участь у конкурсному відборі та не мають підстав для особливих умов вступу, визначених Умовами прийому та Правилами прийому до вищого навчального закладу. Прізвище, ім’я, і по батькові вступника у документі про освіту повинні збігатись із прізвищем, ім’ям, по батькові вступника в документі, що засвідчує особу. Для тих, хто вступає на основі повної загальної середньої освіти,особисті дані повинні збігатися з інформацією у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.

Перелік конкурсних предметів ЗНО, необхідних для вступу:

  • Українська мова та література (вага предмету сертифікату – 0,35)
  • Математика (вага предмету сертифікату – 0,35)
  • Фізика або іноземна мова (англійська мова, французька мова, німецька мова, іспанська мова) (вага предмету сертифікату – 0,25)

Ліцензований обсяг (максимальна кількість студентів, які можуть бути зараховані до університету на даний напрям підготовки): 100.

Максимальний обсяг державного замовлення: 32.

*Всі невикористані бюджетні місця 12-тої галузі знань (компютерні науки, програмна інженерія) автоматично переходять на “Системний аналіз”, бо цій спеціальність є в переліку спеціальностей, яким державою надається особлива підтримка (Додаток 7).

Вартість навчання на контрактній формі:  11500 грн./рік.

До уваги абітурієнтів!

Згідно з правилами прийому на навчання до Львівської політехніки у 2018 році спеціальність 124 “Системний аналіз” віднесена до переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (див. Додаток 7 до правил прийому). Це означає, що не використані бюджетні місця у Львівській політехніці під час вступної кампанії 2018 року, будуть передані спеціальності “Системний аналіз”. Аналогічна ситуація була у 2017 році, коли всі 38 бажаючих навчатись на спеціальності “Системний аналіз” поступили на бюджетну форму навчання, хоча апріорі було 26 бюджетних місць.

Приймальна комісія:

м. Львів, вул. Степана Бандери, 12, головний корпус НУ “ЛП”, к.101

+38 (032) 258-25-37

+38 (032) 258-22-65

E-mail: entrance@lpnu.ua